dwarfs1 dwarfs2

logo

koszary wojowników kantyna oficerska galeria grafiki komnata strategów sala strategów kuznia runów pracownia kartografa
dot kantyna galeria komnata sala kuznia pracownia
dot
dot

Warhammer logo
  Wejście do kantyny


  Arlik Ranulfsson

  Burlok Damminson

  Drong the Hard

  Kazador z Karak Azul

  Skag the Stealthy

  Thorek Ironbrow

  Thorgrim Grudgebearer

  Ungrim Ironfist
Brama Twierdzy
  Powiadom o stronie:

  Podaj e-mail znajomego:
  
  Powiadomienie od:
  

   

Kubasa art
 
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
 
Najlepsze strony o Warhammerze
 
Najlepsze strony o tematyce Fantasy
 
Toplista stron poświeconych fantastyce


zaprojektowane przez:
netive.plistoria Krasnoludzkej rasy to jedna wielka bitwa. Trwade życie w górach pełnych nieprzyjaznych stworów zrobiło z nich twradych i nieustępliwych wojowników. Wśród nich znajdują się i tacy, których wyjątkowa odwaga czyni potężniejszymi. Właśnie ci skłonni do bohaterstwa wojownicy stają się sławnymi i godnymi naśladowania. Ich czyny nie zostaną nigdy zapomniane przez pamiętliwą rasę krasnoludów.

ednym z miejsc, gdzie najczęściej przesiadują najlepsi, przebywający w twierdzy, wojownicy krasnoludów jest tutajsza kantyna oficerska. Przy kuflu, a raczej kilku kuflach, wyśmienitego krasnoludzkiego piwa siedzą i wspominają stare, dobre czasy. Opowiadając historie dziejące się w "złotym wieku" Krasnloludzkiego Imperium przypominają młodszym o krasnoludzkiej dumie, męstwie i największych bohaterach, których czyny znane są w całym Starym Świecie.

Logo Warhammer Fantasy Battle oraz część grafik umieszczonych na stronie są własnością firmy Games Workshop Ltd. - twórcy i dystrybutora gry Warhammer Fantasy Battle ™. Zostały one użyte w celu promocji figurek krasnoludów oraz przedstawienia armii krasnoludów gry bitewnej WFB. Masz pytanie... Poślij gońca..